Rankersta
Mrizi i Zanave Agroturizem (@mrizi_i_zanave) Instagram Profile Photo

mrizi_i_zanave

Mrizi i Zanave Agroturizem

Think Globally, Eat Locally Mendime Globale, Ushqime Lokale

http://www.mrizizanave.al/

Si mendoni ju per nje byrek me molle dhe mouse çokollate dhe shije dellinje? - 1661055622421696936

 image by Mrizi i Zanave Agroturizem (@mrizi_i_zanave) with caption : "Si mendoni ju per nje byrek me molle dhe mouse çokollate dhe shije dellinje?" - 1661055622421696936

Likers (2735)

Build and grow stronger relationships on social

Maximize your social media performance by making insightful, data-driven decisions based on intelligible analytics.

Qe ne te par te shkon goja leng 😋😋😋😋

🙈 (@hgsjkncdsgnm) Instagram Profile Photo hgsjkncdsgnm

Duhet me è provu😊

Albana - Emiri - Myftari (@albana_myftari1) Instagram Profile Photo albana_myftari1

👍

El Th. (@elgenta.thaci) Instagram Profile Photo elgenta.thaci

@besanika te lutem shume mos ma lere pishmend

 (@malvina_allkja) Instagram Profile Photo malvina_allkja

Waw 😍😍

Elisabeta Skarra (@elisabetaskarra) Instagram Profile Photo elisabetaskarra

mmmmmmmmm

Raimonda Gjini (@monda7575) Instagram Profile Photo monda7575

O zotttttt

Becoming a pirate..🔜🖤☠ (@rebel_kitchen_) Instagram Profile Photo rebel_kitchen_

Dakord jemi ne po ku ta gjejme thuaj se jemi larg 😋

Beti Brako Çurumi (@curumis) Instagram Profile Photo curumis

@mrizi_i_zanave Per te ngrene tek restoranti juaj eshte e nevojshme te prenotosh me pare?!

Beti Brako Çurumi (@curumis) Instagram Profile Photo curumis

🙊😋😍

ℙЅᎽℂℋᎾ ❣__ℱℐℛℰℕℤℰ⚜ (@artemida_fi) Instagram Profile Photo artemida_fi